CoWinners

Kontakt

Adres siedziby:
ul. Trzmiela 14
Skórzewo, Poznań 60-185
tel.: +48 61 814 89 32
tel. kom.: +48 602 798 700
e-mail: info [at] cowinners.com

Kim jesteśmy?

Firma doradczo szkoleniowa CoWinners Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w marcu 2010 roku. Od początku istnienia za główny cel stawialiśmy sobie świadczenie profesjonalnych usług w oparciu o nowoczesne metody, pozwalające dostrzec nieodkryty dotychczas potencjał i możliwości klientów.
Korzystając z wiedzy i wieloletniego doświadczenia naszych ekspertów skutecznie realizujemy kolejne projekty oferując szeroki zakres usług.

Firma Cowinners Sp. z o.o. specjalizuje się w strategicznych usługach doradczych związanych z wdrażaniem innowacji, modelowaniem biznesowym, budowaniem efektywnych i kompetentnych zespołów oraz komercjalizacją wiedzy i technologii. Świadczymy również szereg usług dostosowanych do potrzeb indywidualnych klientów. W zależności od potrzeb swoją wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z klientami poprzez wykłady, szkolenia, sesje coachingowe, mentoring itp.

Mimo dość szerokiego wachlarza usług, nasza praca w głównej mierze ogniskuje się na dwóch filarach:
• Komercjalizacji wyników prac/projektów badawczych i rozwojowych.
• Modelowaniu oraz projektowaniu prototypów produktów, usług oraz procesów wzmacniających przewagę konkurencyjną firm.

Nie tylko obserwujemy, ale przede wszystkim uczestniczymy w życiu i rozwoju sektora B+R. Jesteśmy doradcami, coachami oraz prelegentami licznych konferencji, dzięki czemu stale poszerzamy naszą unikalną wiedzę.